Baseus samochód AUX Adapter Bluetooth samochodowy zestaw głośnomówiący Auto Mp3 odtwarzacz odbiornik Bluetooth z podwójnym USB ładowarka samochodowa nadajnik FM.

Availability: In stock

US $14.99

Tanie i rabaty Baseus samochód AUX Adapter Bluetooth samochodowy zestaw głośnomówiący Auto Mp3 odtwarzacz odbiornik Bluetooth z podwójnym USB ładowarka samochodowa nadajnik FM Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Cyfrowy wyświetlacz AUX, ładowanie bezprzewodowe

Bezstratnej dźwięku efekty, duży ekran wyświetlacz

Galwaniczne pokrętło, odpowiedź/odtwarzanie jednym klawiszem

Up: poprzedni utwór/długie naciśnięcie głośności +
Dół: następny utwór/długie naciśnięcie głośności-
Naciśnij: odbierz/rozłącz. Odtwarzanie/pauza

Hardcore Wireless 5.0 stabilny bez rozłączenia

Połączony w ciągu jednej sekundy, szybkość reakcji wzrosła o 95%, dzięki czemu muzyka/połączenia są płynne bez opóźnień.

Inteligentny wyświetlacz cyfrowy, monitorowanie napięcia w czasie rzeczywistym

Napięcie baterii monitorowania, zawsze zachować bezpieczny stan samochodu w umyśle.
Poniżej 11.6V: niskie napięcie-sprawdź
11.6V-12.8V: normalne napięcie, gdy nie jest uruchomione
11.6V-14.8V: normalne napięcie po uruchomieniu

3A inteligentna bateria aktywująca szybkie ładowanie

Podwójne inteligentne ładowanie USB z całkowitą mocą 3A, doskonałe ładowanie dla siedzeń kierowcy i drugiego kierowcy

Uniwersalny do modeli samochodów 12V/24V

Szeroki zakres napięcia wejściowego, nadaje się do większość samochodów modele. Samochodów/SUV/ciężarówka

Automatyczne ponowne podłączenie, odtwarzanie pamięci wyłączania

Włącz i podłącz automatycznie, bez ponownego strojenia częstotliwości, wygodniej do odtwarzania.

Liniowe odtwarzanie AUX, imponująca jakość dźwięku bez hałasu

Kabel audio AUX ma być bezpośrednio podłączony do samochodowy sprzęt audio, aby uniknąć zakłóceń sygnału, bez regulacji częstotliwości FM, co pozwala cieszyć się jakością HD i bezstratnej dźwięku.

Nigdy nie przestawaj ładować pomimo silnego szoku i wyboistych dróg

Zwiększona powierzchnia zatrzasku i wydłużone kopuły antypoślizgowe po obu stronach są zaprojektowane tak, aby mocno trzymać urządzenie nawet na wyboistych górskich drogach.

Instrukcja użytkowania produktu:

1. Start-up:

Włóż odtwarzacz samochodowy do gniazda zapalniczki samochodowej i uruchomi się automatycznie. Na ekranie wyświetlacza pojawi się aktualne napięcie akumulator samochodowy przez 2 sekund, a następnie to wchodzi w lokalnym lub bezprzewodowy playback stan.

2. Modulacja częstotliwości transmisji FM

Sposób działania przy użyciu produktu jako nadajnikaAby korzystać z funkcji transmisji FM produktu, użytkownik może odtwarzać muzykę na telefonie komórkowym, podłączając plik muzyczny zapisany w rozszerzonej pamięci (dysk flash) lub przez bezprzewodowy telefon komórkowy i grać z radia samochodowego przez transmisję FM, Lub podłączając go do odtwarzacz samochodowy za pomocą kabla audio, a następnie włóż go bezpośrednio do gniazda wejściowego AUX samochodu.Metoda działania jest następująca:1. Włóż ten produkt do gniazda zapalniczki i włącz radio FM.2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk "przełączanie trybu", aby punkt częstotliwości radiowej FM migał. Przełącz przycisk "przełączanie trybu" w górę iw dół, aby zwiększyć/zmniejszyć punkt częstotliwości radiowej FM i przełączyć się na kanał bez zakłóceń sygnału. Na ekranie wyświetlacza pojawi się przełączany kanał. Następnie dostroić urządzenie radia samochodowego, aby upewnić się, że ich pasma częstotliwości są w tym samym punkcie.

3. Połączenie bezprzewodowe

1. Włącz połączenie bezprzewodowe telefonu i znajdź urządzenie z bezprzewodową nazwą "F40" na liście "innych urządzeń lub urządzeń do sparowania" i kliknij, aby się połączyć. Następnie telefon komórkowy zostanie sparowany z odtwarzacz samochodowy. Po pomyślnym sparowaniu "podłączony" zostanie wyświetlony w "moim urządzeniu" telefonu komórkowego.2. Wróć do głównego interfejsu telefonu komórkowego, otwórz lokalny odtwarzacz lub aplikację muzyczną z telefonu komórkowego i odtwarzaj utwory. W tym czasie odtwarzacz samochodowy prześle utwór odtwarzany na telefonie komórkowym.3. Po pomyślnym połączeniu po raz pierwszy odtwarzacz samochodowy automatycznie zapamięta telefon komórkowy następnym razem w celu automatycznego ponownego połączenia. (Jeśli użytkownik aktywnie wyłącza się lub usuwa sieć bezprzewodową w zakresie połączenia, odtwarzacz samochodowy musi być ponownie podłączony następnym razem)

4. Odbieranie telefonu

Po nawiązaniu połączenia bezprzewodowego połączenia przychodzące będą preferencyjnie identyfikowane w dowolnym stanie odtwarzania bezprzewodowego, dysk flash i tryb AUX, a dzwonek połączenia przychodzącego zostanie automatycznie przełączony. W tym czasie naciśnij krótko klawisz "Play", aby odebrać połączenie, i naciśnij długo klawisz "Play", aby odrzucić połączenie, I szybko dwukrotnie naciśnij przycisk "Play" w dowolnym stanie, aby oddzwonić ostatnie połączenie.

5. Odtwarzanie muzyki

Krótko naciśnij przycisk "Play", aby rozpocząć lub wstrzymać odtwarzanie muzyki. W stanie odtwarzania przełącz klawisz "Play" w górę iw dół, aby przełączać utwory i przełącz przycisk "Play" w górę iw dół przez długi czas, aby wyregulować głośność.

6. Tryb przełączania

Naciśnij i przytrzymaj przycisk "Play" przez 2 sekundy w dowolnym trybie, aby przejść do następnego trybu, który obejmuje różne tryby FM, bezprzewodowy i dysk flash po kolei.

7. Wyjście audio AUX

Piosenek z the flash dysku i telefon komórkowy może być bezpośrednio wejście wejście do samochodowy sprzęt audio, podłączając kabel audio do wejścia AUX otwór, bez zakłóceń z dowolnego przekazywane sygnały.


234516825;

Related Product