UGREEN Bluetooth 5.0 zestaw samochodowy APTX LL odbiornik bez użycia rąk 3.5mm AUX Adapter Audio podwójny 4.8A ładowarka samochodowa USB 3M bazy klips mocowany do kratki nawiewu powietrza.

Availability: In stock

US $17.71

Tanie i rabaty UGREEN Bluetooth 5.0 zestaw samochodowy APTX LL odbiornik bez użycia rąk 3.5mm AUX Adapter Audio podwójny 4.8A ładowarka samochodowa USB 3M bazy klips mocowany do kratki nawiewu powietrza Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Dane techniczne


1>>> najnowsza wersja Bluetooth 5.0:

Zgodny ze specyfikacją wersji 5.0, kompatybilny wstecz z Bluetooth 4.2/4.1/4.0/3.0/2.0/1.0.


2>>> obsługuje Qualcomm®AptX™Krótki czas oczekiwania:

Qualcomm®AptX™Krótki czas oczekiwania audio zapewnia Bluetooth®Bezprzewodowe urządzenie może dostarczać dźwięk w synchronizacji z multimediami wizualnymi. Zmniejsza opóźnienia i poprawia end-to-end prędkość transmisja audio, co powoduje, że w wysokiej jakości, zsynchronizowane doświadczenie użytkownika.Dzięki aptX krótki czas oczekiwania możesz cieszyć się swobodą sieci bezprzewodowej w aplikacjach takich jak gry i oglądanie filmów.3>>> bezpieczne połączenia telefoniczne podczas jazdy:Wykonuj połączenia telefoniczne w trybie głośnomówiącym, które są wyraźniejsze i lepsze, a także ciesz się muzyką z mniej statyczną dzięki zaawansowana technologia (uwaga: ten zestaw samochodowy jest używany tylko w samochodach z wejściem AUX).4>>>Universal Car z kompatybilnością z portem Aux:Z opcją podwójnego montażu można zamocować odbiornik poprzez podstawa magnetyczna, która jest montowana za pomocą taśmy klejącej 3M lub zintegrowany klips mocowany do kratki nawiewu powietrza.


240195196;

Related Product