UGREEN odbiornik Bluetooth RCA 5.0 aptX LL 3.5mm Jack Aux Adapter bezprzewodowy muzyka do telewizora samochód RCA Bluetooth 5.0 3.5 odbiornik Audio.

Availability: In stock

US $17.99

Tanie i rabaty UGREEN odbiornik Bluetooth RCA 5.0 aptX LL 3.5mm Jack Aux Adapter bezprzewodowy muzyka do telewizora samochód RCA Bluetooth 5.0 3.5 odbiornik Audio Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Можно получить скидку 300 руб по промокодуWOWHIT300

Dane techniczne


1>>> najnowsza wersja Bluetooth 5.0:

Zgodny ze specyfikacją wersji 5.0, kompatybilny wstecz z Bluetooth 4.2/4.1/4.0/3.0/2.0/1.0.


2>>> obsługuje Qualcomm®AptX™Krótki czas oczekiwania:

Qualcomm®AptX™Krótki czas oczekiwania audio zapewnia Bluetooth®Bezprzewodowe urządzenie może dostarczać dźwięk w synchronizacji z multimediami wizualnymi. Zmniejsza opóźnienia i poprawia end-to-end prędkość transmisja audio, co powoduje, że w wysokiej jakości, zsynchronizowane doświadczenie użytkownika.Dzięki aptX krótki czas oczekiwania możesz cieszyć się swobodą sieci bezprzewodowej w aplikacjach takich jak gry i oglądanie filmów.

4>>> uniwersalna kompatybilność:

Ten odbiornik Bluetooth 5.0 może być podłączony do dowolnych odbiorników A/V i dowolnych zasilanych głośników ze standardowym gniazdem 3.5mm lub portami 2RCA, idealny do kina domowego, systemów stereo i samochodowych zestawów stereo, nadaje się również do iphone'a, ipada, ipoda Touch, smartfonów i urządzeń z systemem Android.

5>>> przesyłaj muzykę jednocześnie na 2 głośnikach:

Z obu 3.5mm i 2RCA opcje połączenia, możesz cieszyć się muzyką bezprzewodowo na 2 głośniki jednocześnie.


6>>> połączenie bezprzewodowe dalekiego zasięgu:

Bezprzewodowy adapter Bluetooth obsługuje połączenie do 10 metrów/33 stóp, kontrolując odtwarzanie muzyki na duża odległość.


241863745;

Related Product